Інтерфакс-Україна
12:54 24.04.2015

Порошенко підписав закон, спрямований на підвищення якості харчування військових

1 хв читати
Порошенко підписав закон, спрямований на підвищення якості харчування військових

Президент України Петро Порошенко підписав закон №310-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації харчування особового складу Збройних сил України", повідомляє прес-служба глави держави.

Цим законом, ухваленим Верховною Радою України 9 квітня 2015 року, внесено зміни до Господарського кодексу України та Закону України "Про господарську діяльність у Збройних Силах України" та запроваджується механізм передачі військовими частинами закріпленого за ними рухомого та нерухомого майна, необхідного для організації харчування особового складу Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах, у користування на безоплатній основі на умовах позички переможцям процедур закупівель, які надають послуги з харчування військовослужбовців, з обов’язковим поверненням цього майна після закінчення строку дії договору про закупівлю послуг із харчування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА