Інтерфакс-Україна
10:32 27.04.2015

Яценюк сподівається на ухвалення ВР законів про реформування органів внутрішніх справ наступного пленарного тижня

1 хв читати
Яценюк сподівається на ухвалення ВР законів про реформування органів внутрішніх справ наступного пленарного тижня

Прем'єр-міністр сподівається, що Верховна Рада ухвалить закони, необхідні для проведення реформи в органах внутрішніх справ, наступного пленарного тижня.

"Цей закон треба ухвалити. Я думаю, що наступного пленарного тижня я попрошу спікера парламенту, ми зустрінемося з коаліцією, включимо до порядку денного і проголосуємо", - сказав А.Яценюк в інтерв'ю "5 каналу" в неділю ввечері.

Як повідомлялося, 6 квітня на виїзному засіданні Кабміну було презентовано і затверджено чотири законопроекти з реформування органів внутрішніх справ: "Про органи внутрішніх справ", "Про Національну поліцію", "Про сервісні послуги і сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху".

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що сподівається на підтримку ініціатив із реформування органів внутрішніх справ Верховною Радою та розраховує, що Національна поліція почне працювати з 1 червня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА