Інтерфакс-Україна
10:36 27.04.2015

Дефіцит платіжного балансу України у березні скоротився до $305 млн

1 хв читати
Дефіцит платіжного балансу України у березні скоротився до $305 млн

Дефіцит платіжного балансу України у березні 2015 року становив $305 млн, що у 2,4 раза менше, ніж у лютому-2015, але в 1,5 раза перевищує показник березня-2014, такі попередні дані оприлюднив Національний банк України (НБУ) на своєму сайті в понеділок.

Згідно з ними, дефіцит рахунку поточних операцій упав до $13 млн із $460 млн місяцем раніше та $630 млн у березні минулого року.

Дефіцит рахунку операцій з капіталом і фінансових операцій у березні-2015 становив $292 млн, що трохи більше за показник лютого-2015 ($283 млн), тоді як у березні минулого року було зафіксовано профіцит у $426 млн.

Загалом за перший квартал цього року дефіцит зведеного балансу становив $1,938 млрд, що у 2,2 раза краще за показник першого кварталу минулого року.

Зокрема, дефіцит рахунку поточних операцій зменшився в 1,8 раза - до $0,836 млрд, капітальних і фінансових операцій - у 2,5 раза, до $1,102 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка

Зеленський порушував питання передачі Україні Tomahawk на зустрічі з Трампом, рішення ще не прийнято - Келлог

Президент Польщі пропонує криміналізувати заперечення "злочинів", скоєних українськими націоналістами

Президентка Єврокомісії продовжує просувати ідею репараційного кредиту для України, який базується на іммобілізованих російських активах

Віткофф може покинути посаду спецпосланця президента США до кінця року - ЗМІ

В ОП відзначають високу оцінку представниць ЄС щодо домашнього завдання України у питаннях національних спільнот

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА