Інтерфакс-Україна
12:05 28.04.2015

Коаліція почала переговори щодо призначення керівництва Антимонопольного комітету – Яценюк

2 хв читати
Коаліція почала переговори щодо призначення керівництва Антимонопольного комітету – Яценюк

Кандидата на посаду голови Антимонопольного комітету має визначити коаліція, і такі переговори вже почалися, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на Міжнародній конференції в підтримку України в Києві у вівторок.

"Ми вже почали переговори в рамках коаліції. Я вже запропонував коаліції номінувати Антимонопольний комітет. Коаліція має вирішити, хто очолить Антимонопольний комітет", - сказав голова уряду.

Він також відзначив необхідність зміни антимонопольного законодавства.

"Потім нам потрібно буде призначити голову Фонду держмайна під час наступної сесії", - сказав А. Яценюк.

Як повідомлялося, лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко, що був на той час координатором парламентської коаліції, 21 квітня заявив, що на посаду голови Фонду державного майна розглядається кандидатура екс-голови Держфіскальної служби Ігоря Білоуса, а на посаду керівника Антимонопольного комітету – юриста і фінансиста Юрія Терентьєва.

Передбачалося, що ці кадрові питання Верховна Рада розгляне 23 квітня. Водночас президент Петро Порошенко висловив впевненість, що парламент затвердить голову АМК ще в першій половині квітня, а А. Яценюк просив заповнити цю вакансію для прискорення реформ і поліпшення антимонопольної політики в країні ще на початку лютого.

Верховна Рада наприкінці березня 2014 року звільнила Василя Цушка з посади голови АМКУ.

Згідно з Конституцією і законом "Про Антимонопольний комітет України" його голову призначає на посаду і звільняєь з посади президентом України за згодою Верховної Ради.

Встановлено також, що у складі АМКУ, окрім голови ще вісім державних уповноважених, серед яких призначаються перший заступник та заступник голови. Відомство підконтрольне президенту та підзвітне Верховній Раді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА