13:24 30.04.2015

Японія виділить Україні $16,6 млн на низку програм допомоги переселенцям і відновлення Донбасу

Японія виділить Україні $16,6 млн на низку програм допомоги переселенцям і відновлення Донбасу

Міжнародні організації, зокрема, ПРООН, ЮНІСЕФ і МОТ, мають намір реалізувати в Україні низку програм допомоги тимчасово переміщеним особам і соціально-економічного відновлення регіонів, постраждалих у результаті конфлікту на сході України, на кошти, що виділяє уряд Японії.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", церемонія підписання двох з чотирьох запланованих проектних документів відбулася в Києві в четвер.

Зокрема, підписано документи на реалізацію проектів ПРООН "Швидке реагування на соціальні й економічно потреби переміщених осіб" ($6,3 млн) та "Економічне і соціальне відновлення Донбасу" ($5 млн).

Крім того, планується реалізація проектів ЮНІСЕФ із поліпшення доступу дітей, постраждалих від конфлікту на сході, до якісної освіти ($3,7 млн) і проекту МОМ з відновлення освітніх і медичних установ ($1,4 млн).

Посол Японії в Україні Сіґекі Сумі зазначив, що вся сьогоднішня допомога орієнтована на надання послуг і поліпшення умов проживання переселенців, яких на сьогодні в Україні вже близько 1,2 млн, - тимчасово переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей.

У свою чергу міністр соціальної політики України Павло Розенко сказав: "Я сподіваюся, що ці проекти, які будуть реалізовані найближчим часом, покажуть ефективність діяльності як влади, так і представників міжнародної громадськості й громадянського суспільства. Сьогодні весь світ з Україною, весь світ хоче нам допомогти".

"На сьогодні життя переселенців важке, важкі умови проживання, проблеми з пошуком роботи. Останнім часом ми бачимо посилення ворожих настроїв щодо переселенців і в зв'язку з цим хотіли б нагадати про необхідність настроїв бути солідарними. Перший проект допомоги Україні, профінансований Японією, був підписаний ще в листопаді. Сьогодні ж ООН розширює своїй присутність у питанні допомоги", - сказав представник ПРООН в Україні Ніл Вокер.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український омбудсмен просить російську колегу перевірити інформацію про щонайменше 4 неприродні смерті в СІЗО Сімферополя від початку місяця

Демпартія США подала до суду на Росію, команду Трампа і WikiLeaks

В "Опоблоці" вважають за необхідне спочатку здійснити перепис населення і лише потім - вибори президента

На наступній сесії ПАРЄ розгляне низку пов'язаних із діяльністю Росії питань

Фріз: Суспільство має бути готовим до інформаційної війни і розуміти її тактику

Хомутиннік бачить кандидатами від "Відродження" на президентських виборах Кернеса та Бондаря

НАЗК перевірить декларації голови Держпраці та начальника ГУ ДМС у Києві

НАЗК направило до НАБУ висновок щодо декларації-2015 Рабиновича

Павленко вирушив до Стамбула, щоб передати звернення про автокефалію української церкви патріарху Варфоломію

ЄС має призначити свого спецпредставника з питань Криму і Донбасу, вважають у профільному комітеті Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА