Інтерфакс-Україна
14:46 11.05.2015

Путін: Виконання Мінських угод під контролем ОБСЄ - єдиний правильний шлях

1 хв читати
Путін: Виконання Мінських угод під контролем ОБСЄ - єдиний правильний шлях

Претензії щодо виконання Мінських угод є в обох сторін конфлікту, але з допомогою ОБСЄ необхідно домагатися їх виконання, сказав президент РФ Володимир Путін.

"Претензії є в обох сторін - і з боку київської влади до ополчення, і з боку ополчення до київської влади", - сказав В.Путін на спільній прес-конференції за підсумками переговорів із канцлером ФРН Ангелою Меркель.

При цьому він погодився з канцлером ФРН, зазначивши: "Немає іншої альтернативи, ніж за допомогою інструментів ОБСЄ домагатися виконання всіх Мінських домовленостей".

Говорячи про необхідність виконання Мінських угод, В.Путін наголосив, що це стосується і "політичної реформи насамперед, тобто конституційної реформи проведення місцевих виборів, ухвалення закону про амністію".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА