Інтерфакс-Україна
11:03 12.05.2015

Президент України Петро Порошенко звільнив Михайла Єжеля з посади посла України в Республіці Білорусь.

1 хв читати
Президент України Петро Порошенко звільнив Михайла Єжеля з посади посла України в Республіці Білорусь.

Президент України Петро Порошенко звільнив Михайла Єжеля з посади посла України в Республіці Білорусь.

Як повідомляється на сайті глави держави у вівторок, відповідний указ №262/2015 президент підписав 11 травня.

Як повідомлялося, 27 квітня президент України Петро Порошенко прийняв рішення про відкликання посла України в Білорусі М. Єжеля. "Мною прийнято рішення про його відкликання і зараз оформляються відповідні документи для подання нового агреман... У форматі Мінських домовленостей Мінськ зараз відіграє дуже важливу роль в реалізації зовнішньої оборонної політики і політики безпеки. Безумовно, що я має враховувати цю роль для того, щоб забезпечувати постійну присутність України в Мінську", - зазначив президент.

М. Єжель з березня 2010 року до лютого 2012 року був міністром оборони України. 3 квітня 2013 року президент Віктор Янукович призначив М. Єжеля надзвичайним і повноважним послом України в Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА