Інтерфакс-Україна
13:19 13.05.2015

Місяць ВР буде потрібно на те, щоб за регламентом зняти недоторканність з Клюєва і Мельничука - в. о. голови профільного комітету Пинзеник

1 хв читати
Місяць ВР буде потрібно на те, щоб за регламентом зняти недоторканність з Клюєва і Мельничука - в. о. голови профільного комітету Пинзеник

Верховна Рада технічно не зможе розглянути подання генерального прокурора про зняття недоторканності з народних депутатів Сергія Клюєва і Сергія Мельничука, процедура підготовки питання триватиме близько місяця, заявляє виконувач обов'язків голови комітету з питань регламенту Павло Пинзеник.

"Це може триватиме близько місяця. Це може тривати десь менше місяця або більше місяця... найближчим часом це технічно неможливо", - сказав він журналістам, відповідаючи на запитання, коли подання генпрокурора буде розглянуто українським парламентом.

П. Пинзеник також пояснив, що регламент Верховної Ради дає 5 днів голові парламенту на підготовку документів для передачі їх до регламентного комітету.

За його словами, депутати, за яким Генпрокуратура внесла подання, повинні дати свої пояснення.

"На таку процедуру голові Верховної Ради регламент виділяє 5 днів. А потім ця процедура продовжиться в регламентному комітеті", - зазначив П. Пинзеник.

Він пояснив, що профільний комітет заслухає генпрокурора на своєму засіданні, а також вислухає пояснення депутатів, з яких генпрокуратура просить зняти недоторканність.

За словами П. Пинзеника, регламентний комітет готуватиме документи протягом 20 днів, цей строк може бути продовжено у разі, якщо виникне необхідність взяти якісь додаткові пояснення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА