Інтерфакс-Україна
13:22 13.05.2015

"Радикали" голосуватимуть за зняття недоторканності з колишнього соратника Мельничука – Ляшко

1 хв читати

Парламентська фракція Радикальної партії має намір проголосувати за зняття недоторканності як до народного депутата Сергія Клюєва ("Опозиційний блок"), так і з депутата Сергія Мельничука (позафракційного), заявляє лідер цієї фракції Олег Ляшко.

"Що стосується подань Генеральної прокуратури України, ми вже ознайомилися з цими документами. Безумовно, фракція Радикальної партії голосуватиме і задовольнить подання Генеральної прокуратури на зняття депутатської недоторканності і дасть згоду на арешт народних депутатів Мельничука та Клюєва", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту в середу.

Водночас О. Ляшко пояснив: "За тими матеріалами, які я бачив, Мельничук причетний мінімум до трьох вбивств. Він особисто віддавав наказ вбивати людей. Є маса свідчень, і я особисто спілкувався з людьми, які говорили про його злочини".

Раніше у вівторок депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" заявив, що його фракція підтримає зняття недоторканності з нардепа від "Опозиційного блоку" Сергія Клюєва, а щодо С. Мельничука прийматиме рішення за підсумками доповіді генпрокурора Віктора Шокіна.

"Стосовно Клюєва питань немає, там очевидно. А стосовно Мельничука ми ухвалюватимемо рішення, виходячи з доповіді генерального прокурора та пояснень Мельничука", - сказав В. Мосійчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА