13:05 14.05.2015

Яценюк виключає відстрочення набуття чинності угоди про асоціацію Україна-ЄС у частині створення ЗВТ

1 хв читати
Яценюк виключає відстрочення набуття чинності угоди про асоціацію Україна-ЄС у частині створення ЗВТ

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє про неможливість відстрочення набуття чинності Угоди про асоціацію Україна - ЄС в частині створення зони вільної торгівлі (ЗВТ).

"Перед візитом французького міністра приїде технічна місія, щоб зробити все, щоб українська аграрна продукція відповідала європейським стандартам. Це наше зобов'язання у рамках угоди про зону вільної торгівлі, і нагадаю, що угода про зону вільної торгівлі набуде чинності 1 січня 2016 року, і ніхто, окрім України і Європейського Союзу, не визначатиме, як і в які терміни ця угода має набути чинності, - сказав він, відкриваючи засідання Кабміну в четвер.

За словами А.Яценюка, Франція є однією з ключових агарових країн в ЄС, тому приїдуть експерти цієї країни, щоб розробити європейські стандарти якості української аграрної продукції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

У Києві "взяли до уваги" візит генсека ОБСЄ до РФ

Рютте говорить про важливість паралельної роботи як над мирною угодою, так і над миротворчою місією

Переговори в Саудівській Аравії можуть покращити відносини між Україною та США - Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА