Інтерфакс-Україна
16:15 15.05.2015

До Конституційної комісії офіційно не надходили пропозиції т. з. "ДНР" і "ЛНР" щодо змін до Конституції – Гройсман

2 хв читати
До Конституційної комісії офіційно не надходили пропозиції т. з. "ДНР" і "ЛНР" щодо змін до Конституції – Гройсман

Пропозиції т. з. "ДНР" і "ЛНР" щодо внесення змін до Основного закону України офіційно до Конституційної комісії не надходили, заявляє керівник комісії, спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман.

"На сьогоднішній день офіційні пропозиції Конституційна комісія не отримувала", - заявив В. Гройсман, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" на брифінгу після засідання комісії в п'ятницю.

Водночас, спікер зазначив, що Конституційна комісія без жодних застережень розгляне пропозиції щодо змін до Основного закону, які може напрацювати Тристороння контактна група із врегулювання ситуації на сході України.

В. Гройсман зазначив, що група наразі працює, може напрацьовувати рішення та подавати їх до Конституційної комісії. Водночас, він наголосив, що кожна пропозиція щодо змін до Конституції має бути опрацьована професійно.

"Конституційна комісія робить свою роботу. Буде від контактної групи офіційна інформація – ми, звичайно, будемо її опрацьовувати", - заявив В. Гройсман.

Як повідомлялося, т. з. "ДНР" і "ЛНР" заявили про бажання отримати особливий статус для Донбасу. У середу вони сформулювали пропозиції щодо реформи конституції України до засідання профільної комісії в Києві, що зокрема, передбачають внесення до конституції України додаткового розділу, що закріплює особливий правовий статус окремих районів Донбасу. Пропозиції передбачають створення загонів народної міліції, підконтрольної місцевій владі, офіційний статус російської мови, особливий економічний режим. Крім того, т. з. "ДНР" і "ЛНР" пропонують конституційне закріплення позаблокового статусу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА