15:11 18.05.2015

Кабмін пропонує ВР призначити головою АМКУ менеджера "Арселорміттал Кривий Ріг"

1 хв читати
Кабмін пропонує ВР призначити головою АМКУ менеджера "Арселорміттал Кривий Ріг"

Уряд пропонує парламенту призначити головою Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва, що наразі працює на посаді заступника генерального юрисконсульта ПАТ "Арселорміттал Кривий Ріг".

Проект відповідної постанови №2881 зареєстровано ВР та оприлюднено на парламентському порталі 18 травня.

Ю. Терентьєв у 1997-2000 рр. керував правовим забезпеченням діяльності американської фармацевтичної компанії "Брістол-Майєрс Сквібб Україна", у 2000-2002 рр. працював радником із правових питань міжнародної тютюнової компанії ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна".

Після цього протягом 10 років працював у міжнародній торговій компанії групи "МЕТРО" – ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна", працював на посаді начальника юрвідділу, начальника відділу фінконтролю, директора департаменту координації розвитку, директора із контролю за дотриманням законодавства та корпоративних стандартів.

З квітня 2012 року працює в ПАТ "Арселорміттал Кривий Ріг" на посаді заступника генерального юрисконсульта підприємства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Якщо Орбан заблокує європейські санкції - отже, він грає в «команді Путіна» - Туск

Зеленський підписав указ про заборону переговорів з РФ у жовтні 2022 р. для зупинення сепаратизму в Україні

Комітет Ради з нацбезпеки: Арешти військових командирів загрожують єдності та обороноздатності країни

Заступник голови КМДА назвав справу про привласнення коштів на ремонті ліцею та укриттів надуманою та небезпечною для життєдіяльності Києва

Орбан вимагає поновлення транзиту російського газу через Україну

Частка заморожених активів РФ за межами ЄС досягла 40%, що дає нові можливості їх конфіскації - думка

Єрмак: Путін прагне говорити про Україну без України, цього не буде

Трамп готовий до нових контактів із лідером КНДР - ЗМІ

Україна не бачить підстав для відновлення контактів із Лукашенком, і питання визнання його легітимності неактуальне - речник МЗС

Більшість українців не підтримує мирної угоди без урахування територіальної цілісності країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА