Інтерфакс-Україна
09:53 20.05.2015

Порошенко не довіряє Путину і не виключає нового наступу проросійських сил на Україну влітку

1 хв читати
Порошенко не довіряє Путину і не виключає нового наступу проросійських сил на Україну влітку

Влітку на Україну може чекати новий наступ із боку проросійських сил, заявив президент країни Петро Порошенко.

"Я думаю, що ми маємо бути готовими до нього. Але ми не даємо їм ані найменшого шансу для провокації. Тому це буде абсолютно їхня відповідальність", - сказав він в інтерв'ю британській телерадіокорпорації "Бі-Бі-Сі", частину якого оприлюднено на сайті "Бі-Бі-Сі Україна".

Президент України також розповів, що не довіряє своєму російському колезі Володимиру Путіну.

На запитання, як можна проводити переговори з тим, кому він не довіряє, П.Порошенко відповів: "Я не маю вибору. Не думаю, що звільнення моєї території може статися військовим шляхом".

Глава Української держави повторив свою попередню заяву, що не має наміру військовим способом відвойовувати неконтрольовані території.

Президент України додав, що задоволений запевненнями, які отримав від держсекретаря США Джона Керрі після його зустрічі з В.Путіним у Сочі.

ОСТАННЄ

Санду призначила засідання новообраного парламенту на 22 жовтня

Орієнтовна вартість правок нардепів в проєкт держбюджету-2026 сягає 7,1 трлн грн - голова комітету Ради

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА