Інтерфакс-Україна
14:18 20.05.2015

Україна уклала з угорською компанією першу угоду з будівництва газового інтерконнектора - Порошенко

1 хв читати

Україна уклала першу угоду з будівництва газопроводу-інтерконнектора з однією з угорських компаній, повідомив президент Петро Порошенко на спільній з президентом Словаччині Андреєм Кіскою прес-конференції в середу в Києві.

"Сьогодні, коли було підписано першу угоду про інтерконнектор з угорською компанією, це означає, що ми займаємося енергетичною безпекою не лише взимку", - сказав він.

Водночас назву угорської компанії П.Порошенко не уточнив.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

Стефанішина сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА