Інтерфакс-Україна
16:04 20.05.2015

Кабмін виділив 1,9 млрд грн на субвенції для пільгового проїзду в транспорті, кошти спрямовуються в регіони - Яценюк

1 хв читати
Кабмін виділив 1,9 млрд грн на субвенції для пільгового проїзду в транспорті, кошти спрямовуються в регіони - Яценюк

Кабінет Міністрів України виділив 1,9 млрд грн на субвенції для пільгового проїзду в громадському транспорті, й Міністерство фінансів забезпечило їх фінансування, заявляє прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Уряд України виділив 1,9 млрд грн на субвенції для пільгового проїзду в громадському транспорті. І я прошу відповідні регіони забезпечити використання і пільговий проїзд у громадському транспорті. Пенсіонери, інваліди й інші пільгові категорії громадян мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті", - написав А.Яценюк у своєму Фейсбук у середу після засідання Кабміну.

Він додав, що Міністерство фінансів забезпечило фінансування субвенції. "Кошти підуть у регіони, і я прошу регіони забезпечити використання й пільговий проїзд", - додав прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА