Інтерфакс-Україна
10:25 22.05.2015

ЄС прагне до розвитку відносин з усіма шістьма країнами Східного партнерства - Туск

1 хв читати
ЄС прагне до розвитку відносин з усіма шістьма країнами Східного партнерства - Туск

Президент Європейської ради Дональд Туск зазначає, що Європейський Союз прагне до розвитку відносин із країнами Східного партнерства незважаючи на залякування, агресії та війни.

"Європейський Союз тримає курс і прагне до Східного партнерства як ніколи, незважаючи на залякування, агресії та навіть війни. ЄС хоче просувати відносини з усіма шістьма країнами Східного партнерства. Це означає спеціалізовану співпрацю, підвищення опірності та державне будівництво", - написав Д.Туск у Twitter у четвер увечері.

Президент ЄС також зазначив, що Євросоюз довіряє Східному партнерству в довгостроковій перспективі: "Ризький саміт не про гігантські кроки вперед, a про конкретний прогрес, крок за кроком".

ОСТАННЄ

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

Рада конституційною більшістю звільнила міністрів енергетики та юстиції Гринчук та Галущенка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА