Інтерфакс-Україна
14:33 22.05.2015

Порошенко та Кемерон обговорили на зустрічі в Ризі можливість залучення миротворців на Донбас

1 хв читати
Порошенко та Кемерон обговорили на зустрічі в Ризі можливість залучення миротворців на Донбас

Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон провели зустріч у п'ятницю в Ризі і серед іншого обговорили можливість залучення миротворчої місії на Донбас.

"Сторони обговорили можливість розгортання миротворчої місії на Донбасі", - повідомляє прес-служба глави Української держави про підсумки зустрічі.

П.Порошенко також поінформував прем'єра Великої Британії про стан виконання Мінських домовленостей та останні події на Донбасі, зокрема про затримання двох російських військових.

Крім того, співрозмовники скоординували спільні зусилля напередодні саміту "Великої сімки".

"Девід Кемерон запевнив Петра Порошенка, що Україна надалі може розраховувати на підтримку з боку Великої Британії", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА