Інтерфакс-Україна
11:22 25.05.2015

Київський окружний адмінсуд зняв із розгляду 27 травня справу про заборону Компартії через передання справи до іншого суду

2 хв читати
Київський окружний адмінсуд зняв із розгляду 27 травня справу про заборону Компартії через передання справи до іншого суду

Київський окружний адміністративний суд зняв із розгляду призначену на 27 травня поточного року справу про заборону Комуністичної партії України.

"Враховуючи передання адміністративної справи №826/9751/14 до Київського апеляційного адміністративного суду, розгляд справи на встановленому судом судовому засіданні 27.05.2015 неможливо, тому суд знімає з розгляду адміністративну справу №826/9751/14 за позовом Міністерства юстиції України та державної реєстраційної служби України до Комуністичної партії України про заборону політичної партії, призначений на 27 травня 2015 року о 10.00", - повідомляється на сайті "Судова влада України" в понеділок.

Раніше міністр юстиції Павло Петренко заявляв, що "судовий процес щодо заборони КПУ зайшов у глухий кут" через корупцію судової системи і неготовність суддів брати на себе відповідальність за важливі для країни рішення.

Як повідомлялося, 8 липня 2014 року Мін'юст та Укрдержреєстр звернулися до Окружного адміністративного суду Києва з позовом про заборону на території держави Комуністичної партії України.

В лютому 2015 року суддя Окружного адміністративного суду Києва Валерій Кузьменко, який розглядає позов про заборону КПУ, заявив про самовідвід у зв'язку з обшуком в його кабінеті і вилученням комп'ютера з інформацією про всі справи, зокрема і щодо КПУ. Слідом за ним про самовідвід заявили всі судді Окружного адмінсуду. Після цього В. Кузьменко задовольнив свою заяву про самовідвід і передав справу на розгляд до Київського окружного адмінсуду.

Як відомо, Окружний адмінсуд Києва розглядає адміністративні справи, що належать до території столиці, Київській окружний адмінсуд – на території Київської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА