Інтерфакс-Україна
09:50 29.05.2015

Делегації України на Раді глав урядів СНД не було

1 хв читати
Делегації України на Раді глав урядів СНД не було

Делегації України не було на засіданні Ради глав урядів СНД і у вузькому, і в розширеному складі, повідомив журналістам перший заступник глави Мінекономрозвитку Росії Олексій Лихачов.

"Делегації України, на жаль, не було", - зазначив він.

У списку матеріалів до засідання значився тимчасовий повірений у справах України в Республіці Казахстан Юрій Лазебник, проте його не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

Глава МЗС Чехії Липавський нагороджений медаллю "За підтримку України та дипломатичні зусилля"

Орбан про заяву ЄС: вказівки з "лави суддів" можуть погіршити ситуацію на зустрічі Трампа з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА