Інтерфакс-Україна
16:22 30.05.2015

Порошенко: Програма деолігархізації втілюватиметься в життя, незалежно від прізвища олігарха

1 хв читати
Порошенко: Програма деолігархізації втілюватиметься в життя, незалежно від прізвища олігарха

Президент України Петро Порошенко серед завдань для нового голови Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі називає деолігархізацію і сподівається, що цей процес успішно відбуватиметься в усій Україні.

"Я сподіваюся, що у нас будуть абсолютно нові підходи у вирішенні нових завдань. З одного боку, нам потрібно фінансувати армію, оборону, берегти нашу територіальну цілісність і суверенітет, і для цього всі мають бути рівні перед законом. Ніяких олігархів у Україні більше не буде. Олігархи мають платити більше, ніж середній клас, ніж малий бізнес, який виконує свої завдання вже тим, що створює нові робочі місця", - сказав президент, представляючи нового голову Одеської ОДА активу регіону.

П.Порошенко заявив, що програма деолігархізації "буде втілюватися в життя, незалежно від прізвища того чи іншого олігарха". "Не буде у нас приватних армій, які марширують містами. Їх буде роззброєно і притягнуто до відповідальності. Охоронні компанії будуть позбавлені ліцензій, а організатори опиняться за ґратами", - наголосив він.

"Не буде проплачених псевдошахтарських мітингів, не буде "прихватизовано" безкоштовно державне майно, яке має працювати на державу. У країні буде наведено лад і в країні буде дисципліна, і це ті завдання, які я ставлю новопризначеному голові Одеської облдержадміністрації, великому другу України, людині, яку я знаю більше ніж 25 років (...) – Михайлу Саакашвілі", - підсумував глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА