Інтерфакс-Україна
13:57 31.05.2015

В "Опозиційному блоці" розкритикували намір призначити Саакашвілі головою Одеської області

1 хв читати
В "Опозиційному блоці" розкритикували намір призначити Саакашвілі головою Одеської області

Народний депутат фракції "Опозиційний блок" Микола Скорик вважає недалекоглядним призначення на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

"Якщо чесно, це навіть не смішно. Я вважаю знущанням над здоровим глуздом, коли негромадянина України призначають на таку високу посаду", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу.

За словами народного депутата, той факт, що серед 40 млн українців не знайшлося того, хто міг би обійняти цю посаду, "абсолютно дискредитує кадрову політику і нічого хорошого це не принесе".

"Якщо людину розшукують на батьківщині за кримінальні злочини, і там вона у розшуку, то призначати її в Одеську область губернатором, я вважаю, це щонайменше недалекоглядно", - підсумував М.Скорик.

М.Скорик із травня 2006 року до листопада 2010 року був головою Одеської обласної ради. З 8 листопада 2013 року до 3 березня 2014 року керував Одеською обласною державною адміністрацією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА