10:48 02.06.2015

Гройсман доручить Регламентному комітету знову розглянути подання про зняття недоторканності з Клюєва, стверджує Ляшко

2 хв читати
Гройсман доручить Регламентному комітету знову розглянути подання про зняття недоторканності з Клюєва, стверджує Ляшко

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман доручить комітету парламенту з питань регламенту в найкоротші терміни зібратися і повторно розглянути подання Генеральної прокуратури про зняття недоторканності з позафракційного народного депутата Сергія Клюєва, заявляє лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

"Ми домовилися: зараз голова парламенту з цього приводу виступить з доручення Регламентному комітету негайно зібратися і ще раз додатково розглянути подання Генеральної прокуратури", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту, відповідаючи на запитання щодо долі подання про зняття недоторканності з С. Клюєва.

Він також повідомив, що в 12.00 збереться рада коаліції, де обговорять розгляд питання про зняття недоторканності з С. Мельничука і С. Клюєва в залі парламенту.

"І ухвалимо рішення:о 16 годині виходимо до зали із розглядом цих питань", - додав він.

Як повідомлялося, 29 травня ввечері Регламентний комітет Верховної Ради України передав В. Гройсману подання генерального прокурора на надання згоди українським парламентом про притягнення до кримінальної відповідальності позафракційного народного депутата України С. Клюєва.

Під час прийняття рішення в регламентному комітеті думки розділилися. Деякі вважали, що необхідно прийняти рішення та дати згоду Генеральній прокуратурі на притягнення до кримінальної відповідальності С. Клюєва, а інші вважали, що наданих Генпрокуратурою доказів недостатньо і подання треба передати Генпрокуратурі на доопрацювання.

У свою чергу, С. Клюєв назвав це рішення об'єктивним і висловив сподівання, що В. Гройсман поверне це подання до прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії закликав Європу сформувати спільний план для переговорів з РФ

РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов

Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява

Каллас: міністри дали «зелене світло» новій ініціативі військової допомоги Україні

Результати виборів в Німеччині дуже позитивні для України – нардеп Клименко

У Німеччині стартували вибори до Бундестагу

Адміністрація Трампа припускає, що зможе завершити війну вже наступного тижня, - ЗМІ

Україна має йти на будь-які переговори з максимально сильною позицією – прем'єр Нідерландів після розмови з Зеленським

ЄС має звернутися до США надати Україні лендліз - Яценюк

Європа більше не може покладатися на захист США - кандидат у канцлери ФРН Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА