Інтерфакс-Україна
13:11 02.06.2015

РФ більше не вимагає внесення змін до Угоди про ЗВТ Україна-ЄС - Клімкін

1 хв читати
РФ більше не вимагає внесення змін до Угоди про ЗВТ Україна-ЄС - Клімкін

Російська сторона більше не вимагає внесення змін до Угоди про створення глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Два тижні тому у нас була зустріч, в якій брали участь єврокомісар із питань торгівлі та міністр економіки Росії. Головний результат цієї зустрічі – це те, що Росія більше не вимагає внесення змін до угоди. Вони зрозуміли, що ми будемо йти вперед у бік імплементації, і не вимагають перенесення дати повної імплементації ЗВТ", - сказав П. Клімкін журналістам у вівторок у Києві.

За його словами, Росія наполягає, що виконання ЗВТ призведе до негативних наслідків для РФ. "Ми вважаємо, що, навпаки, для Росії будуть позитивні наслідки для всього простору. Зараз ми домовилися працювати в трьох напрямках, ми будемо працювати з технічних бар'єрів у торгівлі, санітарних і фітосанітарних заходів і ми вважаємо, що це дуже важливо для України... І питання митного адміністрування", - сказав міністр.

Він розкритикував російську сторону, що забороняє ввезення української аграрної продукції. "Те, що робить Росія, забороняючи ввезення української аграрної продукції, - це переходить всі межі можливого і неможливого, це просто політична заборона", - сказав П. Клімкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА