Інтерфакс-Україна
10:28 03.06.2015

Рада ЄС змінила формулювання причини санкцій проти Табачника

1 хв читати
Рада ЄС змінила формулювання причини санкцій проти Табачника

Рада ЄС повідомила про зміну мотивування, за яким колишній міністр освіти і науки України Дмитро Табачник залишиться в списку осіб, яким заборонено в'їзд до ЄС та чиї активи мають бути заморожені.

Як зазначено в повідомленні, опублікованому в Офіційному журналі ЄС, до 3 червня Д.Табачник може направити Раді ЄС свої оцінки нової мотивувальної частини та заперечення.

Згідно з повідомленням, Д.Табачник перебуватиме в санкційному списку ЄС як "людина, проти якої українська влада здійснює розслідування у зв'язку з його роллю в неправильному використанні бюджетних коштів".

Раніше Д.Табачника також називали причетним до незаконного виведення коштів за межі України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА