Інтерфакс-Україна
11:12 03.06.2015

Кабмін дозволив позапланову перевірку "Укртелекому" та КРРТ

2 хв читати
Кабмін дозволив позапланову перевірку "Укртелекому" та КРРТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), отримала дозвіл уряду на проведення в червні позапланових перевірок "Укртелекому", Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (обидва - Київ) та приватного підприємства "Подільські інтелектуальні системи".

"З метою перевірки виконання розпоряджень чи приписів про усунення виявлених порушень у сфері телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом, забезпечення дотримання суб'єктами ринку телекомунікацій та користувачами радіочастотного ресурсу України вимог законодавства у сфері телекомунікацій і встановленого порядку користування радіочастотним ресурсом України...", - йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів №558 від 27 травня, оприлюдненому у вівторок.

Як повідомлялося, в Україні діє введений урядом мораторій на перевірки діяльності всіх суб'єктів підприємницької діяльності, окрім перевірок, здійснюваних Держфінінспекцією та Державною фіскальною службою (ДФС). Перевірки можуть здійснюватися лише з дозволу уряду або на прохання самої компанії.

Наприкінці березня цього року Кабмін дозволив НКРЗІ перевірити у квітні найбільших гравців ринку мобільного зв'язку – "МТС Україна" та "Київстар" – із метою запобігання несанкціонованому проникненню в системи телекомунікаційних мереж і засобів телекомунікацій, захисту прав споживачів телекомунікаційних послуг, забезпечення ефективного користування радіочастотним ресурсом України.

Окрім них, тоді також було надано дозвіл на перевірки компаній "Перший інвестиційний союз" і ТОВ "Телесистеми України".

"Укртелеком" є найбільшим оператором фіксованого зв'язку в Україні та просуває мобільний зв'язок у стандарті 3G. Кінцевим власником "Укртелекому" є холдинг "СКМ" бізнесмена Ріната Ахметова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА