Інтерфакс-Україна
11:56 03.06.2015

Уряд України затвердив порядок надання субвенції на охорону здоров'я місцевим бюджетам

2 хв читати
Уряд України затвердив порядок надання субвенції на охорону здоров'я місцевим бюджетам

Кабінет Міністрів України затвердив порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів щодо виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

Відповідну постанову №350 від 27 травня оприлюднено на сайті уряду.

Як випливає з тексту документа, зазначена постанова набуває чинності одночасно з набуттям чинності угодою про позику (проект "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей") між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку №8475-UA від 19 березня 2015 року.

Як повідомлялося, рада директорів Світового банку (СБ) 4 березня 2015 року схвалила позику Україні для реалізації проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" у сумі $214,73 млн. Позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку, що входить до СБ, буде залучено на 18 років із 5-річним пільговим періодом зі змінною процентною ставкою (нині - менше ніж 1% річних).

За словами міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі, позика від СБ разом із коштами державного бюджету створить базис для початку реформування системи охорони здоров'я України, наміченого на 2016 рік.

"2015 рік - це перехідний рік, який дасть змогу збудувати базис, на основі якого з 2016 року буде в повному обсязі впроваджена реформа системи охорони здоров'я. Головна мета реформи - забезпечити доступною меддопомогою малозабезпечених громадян і легалізувати неформальні платежі. Зокрема, протягом цього року планується здійснити розрахунок вартості медпослуг, впровадити інформаційні сервіси, а також зробити акцент на якісному поліпшенні первинної ланки", - зазначив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА