Інтерфакс-Україна
12:08 04.06.2015

Порошенко закликає уряд прискорити індексацію зарплат і пенсій

1 хв читати
Порошенко закликає уряд прискорити індексацію зарплат і пенсій

Президент України Петро Порошенко-закликав Кабінет Міністрів України прискорити процес індексації зарплат і пенсій населенню країни.

"Прошу уряд прискорити хоча б на кілька місяців позиції розгляду інфляції і можливу індексацію зарплат і пенсій. Робити це треба акуратно, уникаючи будь-яких популістських кроків, щоб не спровокувати, як це вже раніше багато разів відбувалося, гіперінфляції, щоб не дестабілізувати фінансово-економічну ситуацію в країні", - сказав президент у своєму щорічному посланні до Верховної Ради в четвер.

Водночас П. Порошенко наголосив, що владі країни слід враховувати той аспект, що частину додаткових доходів "ми будемо змушені спрямовувати на українську оборону".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА