Інтерфакс-Україна
14:07 05.06.2015

Президент очікує затвердження Кабміном повного списку санкцій стосовно РФ за анексію Криму

1 хв читати
Президент очікує затвердження Кабміном повного списку санкцій стосовно РФ за анексію Криму

Президент України Петро Порошенко сподівається на якнайшвидше затвердження українським урядом повного списку санкцій стосовно РФ за анексію Криму.

"За моїм дорученням підготовлено і вже направлено в уряд, і я очікую, що найближчим часом буде ухвалено це рішення і повернено до РНБО - список соціальних, економічних та інших обмежувальних заходів, санкцій, які застосовує Україна стосовно Російської Федерації", - сказав президент на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

П.Порошенко наголосив, що обмежувальні заходи стосуватимуться "і фізичних осіб, і юридичних". "Це скоординовані дії президента, уряду, РНБО", - зазначив він.

Президент також додав, що під санкції підпадуть не лише представники РФ. "Сюди потрапили всі, хто представляв інші країни на так званому фейковому референдумі, хто порушує законодавство щодо відвідування Криму повітряними та морськими суднами та іншими речами. Ще раз скажу, що це стосується фізичних та юридичних осіб", - сказав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА