Інтерфакс-Україна
17:52 05.06.2015

ЄБРР готовий продовжити фінансування проектів в Україні за умови проведення реформ

2 хв читати
ЄБРР готовий продовжити фінансування проектів в Україні за умови проведення реформ

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) готовий продовжити фінансування проектів в Україні та очікує успішних реформ, повідомив журналістам глава делегації директорів ЄБРР, директор від Нідерландів, Монголії, Македонії, Вірменії Пол Влаандерен на прес-конференції в представництві ЄБРР в Україні в п'ятницю.

"ЄБРР готовий надавати підтримку за умови, що реформи відбуватимуться в правильному напрямку, і будуть пропонуватися правильні проекти. ЄБРР готовий продовжити інвестування", - сказав він.

За словами П. Влаандерена, метою нещодавнього візиту делегації директорів ЄБРР була оцінка ситуації в Україні та аналіз діяльності банку в країні. Під час візиту делегація зустрілася з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, міністром фінансів Наталією Яресько, главою Нацбанку Валерією Гонтаревої, а також з депутатами Верховної Ради і представниками компаній, що працюють в Україні.

П. Влаандерен відзначив боротьбу з корупцією і поліпшення бізнес-клімату в Україні, а також вказав на необхідність поліпшення судової системи і функціонування державного управління на всіх рівнях, а також роботи податкових органів.

Глава делегації директорів відмовився прогнозувати конкретний обсяг інвестицій ЄБРР в Україну на 2015 рік, зазначивши, що в 2013 році він становив EUR820 млн, у 2014-му – понад EUR1,2 млрд.

"Ось цей рівень для нас є прийнятним і нормальним", - сказав П. Влаандерен.

За словами П. Влаандерена, цікавими для ЄБРР секторами української економіки є аграрно-промисловий комплекс, енергетика, логістика, транспорт, фармацевтика та ІТ.

Водночас він відмовився спрогнозувати, як може вплинути на роботу банку в Україні можливе погіршення ситуації на сході країни.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на 1 січня 2015 року сукупний обсяг виділеного фінансування ЄБРР в Україні становив EUR10,4 млрд у рамках 344 проектів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА