Інтерфакс-Україна
11:29 07.06.2015

Україна та Канада розпочали консультації про спрощення візового режиму для українців - Порошенко

1 хв читати
Україна та Канада розпочали консультації про спрощення візового режиму для українців - Порошенко

Україна та Канада розпочали проведення консультацій щодо спрощення візового режиму для українців, зокрема щодо збільшення терміну перебування власників віз у Канаді, а також спрощення отримання віз, заявив глава Української держави Петро Порошенко.

"Ми відкрили питання консультацій про безвізовий діалог. Кожна країна має свій формат консультацій про безвізовий діалог - сьогодні вранці у нас відкрився один напрямок співробітництва з Японією щодо візової лібералізації - і в іншому форматі, але ці консультації почалися, щодо візового діалогу з Канадою", - заявив президент України після переговорів з прем'єром Канади Стівеном Гарпером у суботу в Києві.

П.Порошенко додав, що ці консультації спрямовані на досягнення двох цілей: збільшення кількості багаторазових канадських віз для українців і збільшення їх терміну до десяти років, а також спрощення процедури отримання такої візи, зокрема оформлення через електронну систему.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА