Інтерфакс-Україна
15:39 07.06.2015

У баварському замку Ельмау стартував саміт "групи семи"

1 хв читати
У баварському замку Ельмау стартував саміт "групи семи"

Учасники саміту "групи семи" у неділю провели церемонію фотографування на відкритому повітрі, після чого дали офіційний старт роботі саміту, повідомляється на сторінці G7 у "Твіттері".

Канцлер ФРН Ангела Меркель приймає в баварському замку Ельмау президентів Франції Франсуа Олланда, США Барака Обаму, глав урядів Італії Маттео Ренці, Канади Стівена Гарпера і Японії Сіндзо Абе. ЄС на зустрічі представляють голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер і голова Європейської ради Дональд Туск.

Глави держав-учасниць G7 проведуть переговори з питань зовнішньої безпеки та економічної політики, торкнуться соціальних та екологічних питань - від прав жінок до лихоманки Ебола.

До порядку денного саміту "сімки" внесено обговорення ситуації на переговорах щодо іранської ядерної програми, грецької проблеми і територіальні суперечки між Китаєм і його сусідами.

На зустрічі у верхах також обговорять боротьбу з голодом і бідністю, ситуацію в глобальній економіці і, напередодні паризького саміту ООН, присвяченого зміні клімату, проблему кліматичних змін.

Саміт триватиме два дні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав Європу до життя без росії:

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА