Інтерфакс-Україна
13:36 09.06.2015

Порошенко підписав закон про обмеження під час обрання на посаду керівника ВНЗ

1 хв читати
Порошенко підписав закон про обмеження під час обрання на посаду керівника ВНЗ

Президент України Петро Порошенко підписав закон №415-VIII "Про внесення змін до закону "Про вищу освіту" щодо встановлення обмежень в обранні на посаду (призначення виконавця обов'язків) керівника вищого навчального закладу", ухвалений Верховною Радою 14 травня, повідомляє прес-служба глави держави.

Закон визначає, що на посаду керівника ВНЗ не може претендувати особа, що має судимість, позбавлена вироком суду права обіймати такі посади або визнана винною в корупційному правопорушенні - "протягом року з дня набрання законної сили відповідного рішення суду". Також не може бути призначено керівником ВНЗ особу, що підпадає під дію закону "Про очищення влади" або яка голосувала за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року у Верховній Раді України.

Керівник ВНЗ, який на день набуття чинності цим законом підпадає під його дію, підлягає звільненню з дня набуття чинності цього закону впродовж двох тижнів.

"Ці критерії були розроблені з згодою професійної спільноти на вимогу викликів суспільства і в напрямку євроінтеграції України", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Закон набуває чинності наступного дня після його публікації.

Як повідомлялося, відповідний законопроект №2599-1 підтримала Верховна Рада на засіданні 14 травня 226 голосами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА