Інтерфакс-Україна
12:54 10.06.2015

Київ вітає посилення санкцій проти Росії у разі зриву виконання Мінських домовленостей - Чалий

1 хв читати
Київ вітає посилення санкцій проти Росії у разі зриву виконання Мінських домовленостей - Чалий

Україна задоволена можливістю посилення санкцій щодо Росії у разі зриву нею виконання мінських домовленостей, повідомив заступник голови Адміністрації президента Валерій Чалий.

"Ми отримали модель, коли невиконання Росією мінських домовленостей призведе до збільшення санкцій", - сказав В.Чалий на брифінгу в середу в Києві.

За його словами, таким чином Україна отримала "не лише те, чого чекала, а й більше".

При цьому В.Чалий висловив переконання, що ЄС також ухвалить позитивне рішення. "Я думаю, що після засідання G7 ми можемо чітко орієнтуватися, що рішення ЄС також не стосуватиметься зменшення санкцій", - сказав В.Чалий.

Він пояснив, що такої одностайної думки досягнуто завдяки зриву наступу на Мар’їнку. "Ті, хто це планував, досягли абсолютно протилежного ефекту - вони посилили аргументацію української сторони", - сказав заступник голови АП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА