Інтерфакс-Україна
14:22 10.06.2015

ВР не можна відкладати ухвалення нового законно про місцеві вибори - Магера

1 хв читати
ВР не можна відкладати ухвалення нового законно про місцеві вибори - Магера

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера вважає, що Верховна Рада не повинна відкладати ухвалення закону про місцеві вибори на липень.

"Я просив би все-таки не відкладати ухвалення рішення на липень. Я розумію, що є графік засідань Верховної Ради України. Але водночас регламент передбачає можливість скликання додаткових засідань, якщо для цього є необхідність. Я думаю, що для ухвалення закону в цілому з такого важливого питання це можна зробити", - сказав А.Магера під час круглого столу з реформування виборчої системи України в середу в Києві.

Заступник голови ЦВК також зазначив, що не треба впадати в крайнощі стосовно того, яка виборча система краща - пропорційна, мажоритарна чи змішана.

"Ідеальних систем не існує. Зловживання та корупція буває і в пропорційній системі. Ідеальної системи немає. Важливо, щоб вона була конституційною", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА