Інтерфакс-Україна
16:32 11.06.2015

Київрада просить Кабмін винести на широке обговорення проект будівництва ЦСВЯП у зоні відчуження ЧАЕС

1 хв читати
Київрада просить Кабмін винести на широке обговорення проект будівництва ЦСВЯП у зоні відчуження ЧАЕС

Київська міська рада просить Кабінет Міністрів винести на широке публічне обговорення проект будівництва централізованого сховища для зберігання відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) у зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Таке звернення ухвалено на засіданні Київради в четвер, за його ухвалення проголосували 75 депутатів.

У зверненні наголошується, що НАЕК "Енергоатом" і американська корпорація "Holtec Internacional" уклали в грудні 2005 року контракт на будівництво ЦСВЯП, що також знайшло відображення в законі "про поводження з відпрацьованим ядерним паливом, який було ухвалено в лютому 2012 року.

Водночас, згідно з соціологічними дослідженнями, про будівництво цього об'єкта знають лише близько 20% жителів 100 км зони навколо об'єкта, які проживають на території Київської, Житомирської та Чернігівської областей.

Київрада також просить Кабмін провести екологічну експертизу про вплив ЦСВЯП на навколишнє середовище і оприлюднити їх.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА