Інтерфакс-Україна
11:28 17.06.2015

Нардеп Іллєнко повідомляє про збір підписів у ВР за звільнення Шокіна, Наливайченка та Авакова

1 хв читати
Нардеп Іллєнко повідомляє про збір підписів у ВР за звільнення Шокіна, Наливайченка та Авакова

У Верховній Раді триває збір підписів за постанови про відставку генерального прокурора Віктора Шокіна, керівника Служби безпеки України Валентина Наливайченка та керівника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, заявляє позафракційний народний депутат України Андрій Іллєнко.

"Всеукраїнське об'єднання "Свобода" сьогодні вносить до парламенту проект постанови Верховної Ради про бездіяльність правоохоронних органів України. І ми вимагаємо, щоб він вніс подання на звільнення генерального прокурора, керівника Служби безпеки і на звільнення міністра внутрішніх справ Авакова. Вони всі несуть відповідальність", - заявив А. Іллєнко на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Він також повідомив, що наразі у Верховній Раді триває збір підписів, щоб звільнити керівників цих трьох силових структур.

Від партії "Свобода" до парламенту пройшли 7 осіб.

Згідно з Конституцією, президент України призначає на посаду та звільняє з посади за згодою Верховної Ради генерального прокурора. Глава держави також вносить до парламенту подання на призначення на посаду та звільнення з посади глави СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА