Інтерфакс-Україна
13:29 19.06.2015

Уряд перевірить політ міністра Шевченка на літаку депутата Онищенка на предмет корупції

1 хв читати
Уряд перевірить політ міністра Шевченка на літаку депутата Онищенка на предмет корупції

Кабінет Міністрів України проведе перевірку на предмет корупції польоту міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка з Ніцци в Київ на літаку депутата і власника газодобувного бізнесу Олександра Онищенка, повідомила прес-служба уряду.

"Уряд ухвалив рішення провести перевірку фактів щодо наявності корупційних правопорушень у діях міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка. Перевірка проводитиметься щодо його поїздки за межі території України чартерним рейсом з використанням приватного літака, а також на предмет відповідності таких дій міністра вимогам законодавства", - йдеться в повідомленні.

Участь в перевірці візьмуть Нацдержслужба, Мініcтерство інфраструктури, Міністерство юстиції, Державна погранична служба, Державіаслужба.

Як повідомлялося, міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко підтверджує факт свого польоту літаком народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка з Ніцци, проте не вбачає в цьому корупції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА