Інтерфакс-Україна
15:20 26.06.2015

Порошенко: Мені необхідно кілька днів, щоб вивчити проект змін до Конституції, і я внесу його наступного тижня до ВР

1 хв читати
Порошенко: Мені необхідно кілька днів, щоб вивчити проект змін до Конституції, і я внесу його наступного тижня до ВР

Президент України Петро Порошенко заявляє про намір внести наступного тижня до парламенту законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації.

"Той факт, що я зараз висловлюю позицію щодо прийняття, є запорукою того, що або повністю, або в значній частині я підтримаю і наступного тижня запропоную парламенту на розгляд", - сказав президент на засіданні Конституційної комісії в Києві в п'ятницю.

Глава держави зазначив, що йому необхідно кілька днів на вивчення проекту змін до Основного закону, який затвердила Конституційна комісія.

"Я обіцяю вам, що скористаюся цими святковими конституційними днями, щоб уважно вивчити проект", - сказав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА