Інтерфакс-Україна
17:05 27.06.2015

У Раді Європи схвалюють конституційні зміни для децентралізації в Україні

1 хв читати
У Раді Європи схвалюють конституційні зміни для децентралізації в Україні

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд задоволений запропонованими змінами до Конституції України, що спрямовані на децентралізацію.

"Я схвалюю конституційні зміни з децентралізації, схвалені вчора Конституційною комісією України", - зазначив він в заяві, поширеній його прес-секретарем.

"Зміни відповідають рекомендаціям конституційних експертів Ради Європи, Венеціанської комісії", - додав Т.Ягланд.

Генсек Ради Європи наголосив, що ці зміни – важливий крок у процесі реформ, і можуть допомогти у подальшому виконанні Мінських угод.

"Рада Європи продовжить допомагати Україні в реалізації конституційної реформи, яка є життєво важливою для майбутнього країни", – наголосив Т.Ягланд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

Стефанішина сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА