Інтерфакс-Україна
09:42 01.07.2015

Переговори щодо фінансування закачування газу до ПСГ України відбудуться в Києві наступного тижня

1 хв читати
Переговори щодо фінансування закачування газу до ПСГ України відбудуться в Києві наступного тижня

Переговори про надання українській стороні фінансування закачування газу до підземних сховищ відбудуться в Києві між 6 та 11 липня, повідомив журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

За його словами, на ці цілі необхідно не менше ніж $1 млрд.

Міністр енергетики Росії Олександр Новак повідомив, що західні донори обговорюють допомогу Україні на $2,5-3 млрд, але скільки з цього піде на закачування газу - неясно.

За його словами, на тристоронніх переговорах сторони "обговорили необхідність закачування газу до ПСГ - необхідно закачати близько 7 млрд з урахуванням того, що вже є 12 млрд куб. м".

Водночас В.Демчишин зауважив, що заявлена планка "19 млрд куб. м - це цільовий показник, а не мінімальний", і створювати саме такі запаси в сховищах - "це питання економічне".

О.Новак сказав, що на переговорах українська сторона не змогла зафіксувати обсяги закачування до сховищ на папері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА