Порошенко запросив генерал-губернатора Канади відвідати Україну цього року

Президент України Петро Порошенко привітав генерал-губернатора Канади Девіда Джонстона з національним святом - Днем Канади.
"Сьогодні, коли Україна веде безпрецедентну для європейської держави в XXI столітті боротьбу з агресором, захищаючи власний суверенітет і територіальну цілісність, незмінна рішуча підтримка Канади особливо важлива", - цитує привітання глави держави його прес-служба в середу.
П.Порошенко подякував Д.Джонстону за політичну, економічну і технічну допомогу Україні, зазначивши, що має намір сприяти розвитку відносин особливого партнерства з Канадою.
Президент запросив генерал-губернатор Канади відвідати Україну і висловив сподівання на особисту зустріч у Києві в поточному році.