Інтерфакс-Україна
14:57 02.07.2015

Транспортний комітет ВР спрямував до Генпрокуратури матеріали про діяльність Державіаслужби та наголошує на її сприянні МАУ

2 хв читати
Транспортний комітет ВР спрямував до Генпрокуратури матеріали про діяльність Державіаслужби та наголошує на її сприянні МАУ

Парламентський комітет з питань транспорту 1 липня ухвалив рішення звернутися до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з питанням про відповідність займаній посаді голови Державної авіаційної служби України Дениса Антонюка.

Про це повідомляє прес-служба партії "Блок Петра Порошенка" з посиланням на заступника голови комітету, народного депутата фракції БПП Бориса Козира.

"Окрім рішення звернутися до прем'єр-міністра, комітет попросив Генеральну прокуратуру України вивчити матеріали робочої групи щодо діяльності Державіаслужби, направити ці матеріали також до парламентського комітету з питань протидії корупції та Антикорупційного бюро", – заявив народний депутат.

За словами заступника голови комітету, головна претензія до керівника Державіаслужби полягає у сприянні монополізації ринку авіаперевезень однією компанією.

"Компанія МАУ (Міжнародні авіалінії України) монополізувала ринок. Державіаслужба, що мала відповідати за безпеку польотів та надання права польотів, всі рішення приймала виключно на користь компанії МАУ", – зазначив Борис Козир.

Крім того, як написав на своїй сторінці в мережі Facebook голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі, на засіданні транспортного комітету ВР Д.Антонюк і заступник міністра інфраструктури Владимир Омелян "відстоювали" законодавчу норму, згідно з якою Державіа може відмовити в дозволі на польоти новим авіакомпаніям, якщо дохід чинних авіакомпаній зменшується.

"Крім того, що поява Д.Антонюка у Верховній Раді як керівника Державіаслужби є ігноруванням рішення президента України, уся ситуація виглядає знущанням з інтересів суспільства. Сподіваюся, Кабмін на сьогоднішньому засіданні виправить цю аномальну ситуацію", - написав М. Саакашвілі.

Як повідомлялося, голова Одеської облдержадміністрації Міхаїл Саакашвілі 26 червня прийшов на засідання комісії Міністерства інфраструктури за видачу призначень. Він зажадав від Державіаслужби конкурентно розподіляти призначення на авіамаршрути. Крім того, М. Саакашвілі звинуватив голови служби Д. Антонюка в упередженості при розподілі призначень на авіамаршрути і заявив про намір вимагати від міністра інфраструктури Андрія Пивоварського розпуску комісії з видачі призначень.

Пізніше президент України Петро Порошенко повідомив, що глава Державіаслужби Д. Антонюк буде відсторонений від виконання посадових обов'язків під час розслідування діяльності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА