Інтерфакс-Україна
18:12 02.07.2015

Стратегічні відносини між Україною та Польщею надалі розвиватимуться - Порошенко після зустрічі з Коморовським

2 хв читати
Стратегічні відносини між Україною та Польщею надалі розвиватимуться - Порошенко після зустрічі з Коморовським

Президент України Петро Порошенко після зустрічі з президентом Польщі Броніславом Коморовським у четвер у Львові заявив про продуктивність цих переговорів і висловив сподівання на подальший розвиток співпраці між двома країнами.

"Переговори були надзвичайно продуктивними і конструктивними", - наводить слова глави Української держави його прес-служба.

Президенти обговорили питання розвитку двосторонньої співпраці та координації дій у співпраці з Європейським Союзом. П.Порошенко висловив упевненість, що стратегічні відносини країн будуть і в подальшому розвиватися. Зокрема, він нагадав, що підготовлений проект змін до Конституції щодо децентралізації базувався на польському досвіді, і ефективна співпраця з польськими експертами допомогла отримати позитивну оцінку Венеціанської комісії и прискорити процес децентралізації.

Крім того, він нагадав, що з перших хвилин агресії Росії проти України та анексії Криму українці відчували підтримку Польщі - і в забезпеченні позиції єдності Євросоюзу, і в якості фінансової допомоги та військово-технічної співпраці між країнами.

У свою чергу Б.Коморовський нагадав, що він закінчує своє перебування на посаді президента Польщі, і висловив задоволення від того, що одним з останніх акцентів його перебування на цій посаді став візит в Україну.

"Польща підтримує прагнення України до західного світу та збереження її територіальної цілісності та суверенітету", - сказав президент Польщі.

Б.Коморовський особливо зазначив, що Польща зацікавлена в тому, щоб спільно з Україною відчувати безпеку в регіоні. "Я переконаний, що, незважаючи на зміни у Польській державі, Польща буде підтримувати Україну в її європейській інтеграції та досягненні безпеки на європейському континенті, буде активно долучатися до внутрішніх реформ, які відбуваються в Україні", - сказав президент Польщі, висловивши сподівання, що для нього також знайдеться місце в цих процесах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Трамп підписав указ про скасування низки санкцій проти Сирії - Білий дім

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА