Інтерфакс-Україна
11:13 07.07.2015

СБУ розшукує екс-міністра Табачника

1 хв читати
СБУ розшукує екс-міністра Табачника

Служба безпеки України оголосила колишнього міністра освіти і науки Дмитра Табачника в розшук.

Відповідні відомості про екс-міністра з'явилися на сайті МВС України в розділі "Особи, які переховуються від органів влади".

Згідно з інформацією на сайті МВС, Д. Табачника розшукують на прохання СБУ, йому інкримінують розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Датою зникнення колишнього міністра зазначено 8 червня 2015 року.

Як повідомлялося, 25 травня Д. Табачнику оголошено підозру у розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем.

Рішенням Ради Європейського Союзу від 5 червня дію санкцій щодо низки колишніх високопоставлених українських чиновників, зокрема Д. Табачника, продовжили до березня наступного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА