Інтерфакс-Україна
15:08 07.07.2015

МВС почало кримінальне провадження за спробу збанкрутити ОПЗ групою Янукович-Фірташ-Льовочкін – прем'єр

1 хв читати
МВС почало кримінальне провадження за спробу збанкрутити ОПЗ групою Янукович-Фірташ-Льовочкін – прем'єр

Ostchem з Group DF Дмитра Фірташа продавав природний газ Одеському припортовому заводу (ОПЗ) за завищеною ціною з метою довести його до банкрутства, у зв'язку з цим Міністерство внутрішніх справ відкрило кримінальне провадження, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"МВС почало кримінальне провадження. Вони (Ostchem – ІФ) там надули близько сотні мільйонів боргів, причому в доларах, коли навмисне за завищеною ціною продавали природний газ, щоб загнати ОПЗ у банкрутство", – сказав голова уряду на розширеній колегії Міненерговугілля в Києві у вівторок.

"Це та група Янукович-Фірташ-Льовочкін. Там завдані битки державі, і МВС почало кримінальне провадження", – додав А. Яценюк.

Прем'єр нагадав, що в українських підземних сховищах заарештовано належний Ostchem природний газ, а глава НАК "Нафтогаз України" додав, що заборгованість підприємств Ostchem з урахуванням пені і штрафів перед НАК становить близько 6 млрд куб. м.

"Прошу з МВС завершити процедуру погашення боргів. Газ тримаємо, нехай розраховуються з державою", – сказав А. Яценюк.

ОПЗ, що перебуває у держвласності, займається виробництвом хімічної продукції, а також перевалкою аміаку на морський транспорт. Підприємство в 2014 році скоротило чистий збиток в 4,2 рази – до 270,473 млн грн, збільшивши чистий дохід на 10,7% – до 5,428 млрд грн.

Держава заявила про плани приватизувати ОПЗ у 2015 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА