Інтерфакс-Україна
11:32 13.07.2015

Порошенко: Україна - суверенна держава, і ані Захід, ані Схід не можуть диктувати свої умови щодо змін до її Конституції

1 хв читати
Порошенко: Україна - суверенна держава, і ані Захід, ані Схід не можуть диктувати свої умови щодо змін до її Конституції

Президент України Петро Порошенко заявляє, що будь-чий тиск на владу країни в питанні її устрою, зокрема і в частині змін до Конституції України щодо децентралізації та статусу окремих районів Донецької та Луганської областей, буде безрезультатним.

"Україна є суверенною і незалежною державою, і ні Україна, ні я, як український президент, нікому не дозволимо ні зі Сходу, ні з Заходу щось диктувати", - сказав він в інтерв'ю каналу "1+1" у неділю ввечері.

Президент наголосив, що включення до тексту Конституції держави перехідного положення про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей підтримали Конституційна комісія, найавторитетніші конституціоналісти, політики, Венеціанська комісія, а також європейські та американські партнери.

"Хто ж проти? Це РФ. Чому? Тому що вони хотіли через зміни до Конституції закабалити Україну, нав'язати федеральний устрій, вони хотіли мати вплив через окремі райони Донецької та Луганської областей на всю зовнішню і внутрішню політику України. Україна цього не дозволить. Якщо потрібно - я винесу це питання на референдум, якщо потрібно - я отримаю підтримку народу, і народ на сьогодні готовий робити рішучі кроки, щоб в Україні був мир",- заявив П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія може розглянути припинення авіаударів по Україні в обмін на зняття вторинних санкцій

Трамп не відкидає можливість зустрічі з Сі Цзіньпіном у разі укладення торговельної угоди

Трамп заявив, що протягом доби може істотно підвищити мита щодо Індії, оскільки вона купує у РФ нафту

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА