Інтерфакс-Україна
12:32 15.07.2015

ВР ратифікувала угоду з ЄІБ про кредит на капремонт газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород

1 хв читати
ВР ратифікувала угоду з ЄІБ про кредит на капремонт газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород

Верховна Рада України ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком, яка передбачає надання ЄІБ Україні кредиту у розмірі EUR150 млн для проекту "Реконструкція, капітальний ремонт і технічне переоснащення магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород".

За відповідний законопроект №0041 на засіданні парламенту в середу в цілому проголосували 254 народні депутати.

Згідно з фінансовою угодою, яку Україна та ЄІБ підписали 1 грудня 2014 року в Києві, банк надає Україні кредит у розмірі EUR150 млн для фінансування проекту "Реконструкція, капітальний ремонт і технічне переоснащення магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород".

Проект передбачає термінову заміну чотирьох ділянок української частини газопроводу для того, щоб знизити ризик випадків розгерметизації обладнання, заміну двох компресорних установок на одній компресорній станції для зниження витрат палива та продовження терміну експлуатації.

Ратифікація угоди, як зазначено в пояснювальній записці до законопроекту, сприятиме забезпеченню безперебійного та надійного транспортування газу до країн Європи територією України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА