Інтерфакс-Україна
10:21 16.07.2015

Яценюк подякував Кемерону за підтримку України проти російської агресії

1 хв читати
Яценюк подякував Кемерону за підтримку України проти російської агресії

У середу, 15 липня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у рамках робочого візиту до Сполученого королівства Великобританії і Північної Ірландії зустрівся з прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном.

Як повідомляє прес-служба Кабміну України, А. Яценюк висловив вдячність уряду Великобританії і особисто Д. Кемерону за потужну підтримку України: "Ми відчуваємо, що ви підтримуєте український народ у нашій боротьбі проти російської агресії".

Він сказав, що в України та Великобританії "багато спільного". Колись, зазначив А. Яценюк, уряд Д. Кемерона прийняв пакет жорсткої економії: "І ви зробили економіку дійсно процвітаючою та могутньою".

Український прем'єр наголосив, що уряд України пішов на такі кроки. Він зазначив, що досвід обох країн допоможе "зробити світ краще, щоб ЄС залишався об'єднаним, і щоб ЄС був одним із головних у підтримці територіальної цілісності і незалежності України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА