Інтерфакс-Україна
16:53 16.07.2015

ВР VIII скликання продовжила другу сесію до початку осені

1 хв читати
ВР VIII скликання продовжила другу сесію до початку осені

Верховна Рада ухвалила рішення продовжити другу сесію парламенту VIII скликання до 1 вересня поточного року, коли має відкритися третя сесія.

Відповідну постанову на засіданні парламенту в четвер підтримали 229 народних депутатів.

Водночас постанова передбачає, що з метою вирішення питань, пов'язаних із ситуацією в країні та необхідністю ухвалення парламентом з огляду на це відповідних рішень, пленарні засідання скликаються у разі необхідності головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом.

Згідно з постановою, спікер не пізніше ніж за три дні до початку пленарного засідання має поінформувати народних депутатів про час і місце проведення такого засідання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА