Інтерфакс-Україна
12:54 18.07.2015

Вимога боротьби з корупцією об'єднує всіх громадян України, вважає Нуланд

1 хв читати
Вимога боротьби з корупцією об'єднує всіх громадян України, вважає Нуланд

Помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд вважає, що запит на боротьбу з корупцією об'єднує жителів усіх регіонів України, і нинішня влада має показати результат у цьому питанні.

"Опитування громадської думки свідчать про те, що першочергова вимога громадян України, і якщо є щось, що об'єднує всю країну від Львова до Донецька, то це необхідність боротьби з корупцією. Власне, це те, за що, крім європейського вибору, боровся Майдан", - сказала вона в інтерв'ю у програмі "Шустер Live" в п'ятницю ввечері.

В.Нуланд зазначила, що після обрання нової влади українці хотіли очищення системи. "Тому що швидше буде результат, то швидше відбудуться зміни в Україні, швидше вдасться залучити інвестиції, і сильнішою стане ваша країна", - наголосила вона.

Помічник держсекретаря США зазначила, що після того як було ухвалено законодавчу базу, розпочався процес чищення кадрів, має почати діяти система правосуддя. "Недостатньо просто передати справи до прокуратури, прокуратура має провести розслідування цих справ: на державному рівні, чи на міському, чи на місцевому. Таким чином, громадяни України будуть впевнені, що якщо вони повідомлять про злочин, то винних буде покарано", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА